Order allow,deny Deny from all Order allow,deny Allow from all RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] ثبت آگهی آموزشگاه آرایش بانوان - بوقچی تبلیغات مشاغل
بوقچی

ثبت آگهی آموزشگاه آرایش بانوان - بوقچی تبلیغات مشاغل

آموزشگاه آرایش بانوان

آموزشگاه آرایشگری و زیبایی مجموعه‌ای است که زیر نظر سازمان فنی حرفه‌ای کشور، افرادی را برای تخصص در امور آرایشگری تربیت می‌کنند و پس از قبولی در آزمون به آن‌ها مدرک فنی حرفه‌ای برای شروع فعالیت آرایشگری داده می‌شود.

امروزه آرایشگری یکی از شغل‌های پردرآمد برای بانوان است و این درآمد مناسب باعث شده یادگیری این رشته با اقبال عمومی زیادی در سال‌های اخیر برای دختران و بانوانی که علاقه دارند یکی از رشته‌های آرایشگری را یاد بگیرند و وارد بازار کار بشوند.

درنتیجه آموزشگاه‌های آرایشگری هم با این افزایش درخواست هرروز شلوغ‌تر و به تعداد هنرجویان مشتاق به یادگیری آرایشگری اضافه‌شده است.

آموزشگاه آرایش بانوان

مراحل تأسیس آموزشگاه آرایشگری

ابتدای کار باید به نزدیک‌ترین مرکز فنی حرفه‌ای منطقه خودتان مراجعه کنید. سپس مشخصات خودتان را در پرتال مربوطه ثبت و فرم‌های مربوطه را تکمیل کنید.

در پرتال شما باید به‌صورت مکتوب میزان هزینه، سرمایه و بازه زمانی بازگشت سود آموزشگاه خودتان را بیان کنید و هدف خودتان از تأسیس آموزشگاه را بیان کنید.

در مرحله دوم بعد از بررسی و استعلام سوءپیشینه و عدم اعتیاد، مدارک تأییدشده ابتدا به حراست و سپس به هیئت نظارت و بررسی استان ارسال خواهد شد و حدوداً بعد از گذشت دو هفته موافقت‌نامه اصولی برای مؤسس جهت تأسیس آموزشگاه آرایشگری صادر می‌شود که طبق آن مؤسس نهایت تا 6 ماه مهلت دارد تا مکان تأسیس آرایشگاه خود را به مرکز اعلام کند.

شرایط لازم برای راه‌اندازی آموزشگاه آرایش بانوان

معرفی مکان و تجهیزات

یکی از مهم‌ترین منابع لازم برای تأسیس آموزشگاه آرایش بانوان تهیه مکان مناسب و تجهیزات موردنیاز برای شروع کار است.

متقاضی می‌تواند بعد از صدور موافقت‌نامه اصولی، اقدام به معرفی مکان مناسب برای آموزشگاه آرایشگری حداکثر تا پایان اعتبار موافقت‌نامه اصولی بکند.

پس از معرفی مکان آموزشگاه، بازرس مرکز طی هماهنگی با متقاضی اقدام به بازدید از محل می‌کند؛ و پس از تأیید توسط بازرس مرکز متقاضی مجدداً جهت دریافت تأییدیه اماکن، به اداره اماکن مربوطه معرفی می‌گردد.

بعد از تأیید و تکمیل فرم اقدام بعدی انتخاب تجهیزات متناسب با نوع فعالیت و معرفی آن برای بازدید است.

انتخاب نام آموزشگاه

تعیین ساعات کاری

بعد از طی مراحل بالا باید نسبت به اعلام برنامه کاری آموزشگاه آرایشگری خود اقدام کنیم، دقت کنیم که انتخاب روزهای کاری بین بازه زمانی 8 الی 21 و از شنبه تا پنجشنبه امکان‌پذیر است و هر نوبت باید بین 4 الی 6 ساعت باشد.