بوقچی

ثبت آگهی پخش کفش - بوقچی تبلیغات مشاغل

 • افزودن به علاقه‌مندی
 • پخش کفش
  صنعت کفش یکی از باسابقه‌ترین و پُررونق‌ترین صنایع ایران است. امروزه انواع کفش‌های سنتی مثل گیوه و چارق هنوز تولید می‌شوند و مخاطبان خود رادارند؛ اما در حال حاضر عمدۀ تولیدات کفش کشور مربوط به کفش‌های روزمره و رسمی و نیز کفش‌های ورزشی و اسپرت است. افتتاح فروشگاه‌های متعدد در سراسر کشور نشان‌دهندۀ بازار خوب این محصولات است. انواع کفش‌های زنانه، بچگانه و مردانه در این حوزه قرار می‌گیرند. به این موارد باید انواع صندل، دمپایی و چکمه را نیز اضافه کرد. توجه روزافزون مردم به اهمیت حمایت از تولیدات داخلی موجب شده است که ثبت شرکت‌های تولید کفش در سال‌های اخیر رشد فراوانی داشته باشد. پخش کفش

  تأسیس شرکت پخش کفش چگونه است؟

  رواج یافتن خریدوفروش آنلاین انواع کفش، صنعت تولید و پخش کفش ایران را وارد دورۀ جدیدی کرده است. از طرفی، تأسیس شرکت‌های تولیدی کفش بسیار رونق گرفته‌اند. از طرف دیگر، گسترش کارگاه‌های تولید کفش دست‌دوز تنوع شگفت‌انگیزی در این حوزه ایجاد کرده است. بااین‌همه، اتحادیۀ صنف کفش کشور دستورالعمل مشخصی برای این کار دارد. تولید سفارشی و محدود چند جفت کفش معمولاً نیاز به فضایی بزرگ یا نیروی انسانی زیاد ندارد؛ اما اگر قصد تولید عمدۀ کفش رادارید و می‌خواهید یک کارگاه کفش‌دوزی بزرگ تأسیس کنید، به مقدمات بیشتری نیاز دارید. راه‌اندازی کارگاه تولیدی کفش نیازمند تهیۀ مکان مناسب و لوازم این کار است.

  انواع تولیدی‌های کفش کدام‌اند؟

  بهترین راه برای تأسیس شرکت تولیدی کفش، ثبت شرکت با سهامی خاص یا ثبت شرکت با مسئولیت محدود است. مناسب‌ترین گزینه برای شما متناسب با نوع فعالیت و اهداف شما تعیین می‌شود. پیش از انتخاب نوع شرکت خود، توصیه می‌شود شرایط و ضوابط هر یک از این قالب‌ها را بررسی کنید. مدارک موردنیاز برای ثبت شرکت تولیدی کفش در قالب سهامی خاص کدام‌اند؟
  1. کپی کارت ملی و شناسنامۀ همۀ اعضا
  2. اصل گواهی عدم سوءپیشینۀ کیفری
  3. امضای اقرارنامه
  4. اخذ مجوز در صورت نیاز به صدور مجوز برای فعالیت تولیدی
  5. تنظیم وکالت‌نامۀ رسمی برای اخذ مجوزهای لازم
  توجه داشته باشید که ثبت شرکت تولیدی کفش در قالب سهامی خاص به حداقل سه عضو و دو بازرس احتیاج دارد. همچنین سرمایۀ لازم برای تأمین اعتبار تأسیس شرکت سهامی خاص تولید کفش حداقل یک‌میلیون ریال است که ۳۵ درصد آن باید در حساب شرکت قرار بگیرد. مدارک موردنیاز برای ثبت شرکت تولیدی کفش در قالب مسئولیت محدود کدام‌اند؟
  1. کپی کارت ملی و شناسنامۀ همۀ اعضا
  2. امضای اقرارنامه
  3. اخذ مجوزهای لازم برای فعالیت در این حوزه

  ثبت شرکت تولیدی کفش در قالب سهامی خاص

  شرکت سهامی خاص یکی از دو نوع شرکت سهامی است. مهم‌ترین تفاوت آن با شرکت با مسئولیت محدود در تعداد شرکا است. برای تأسیس چنین شرکتی به حداقل سه نفر سهام‌دار نیاز است درصورتی‌که برای تأسیس شرکت با مسئولیت محدود وجود دو نفر شریک کافی است. البته از طرف دیگر، برای تشکیل مجامع عمومی آن‌ها شرایط آسان‌تری در نظر گرفته‌شده است.

  ثبت شرکت تولیدی کفش در قالب مسئولیت محدود

  شرکت‌های با مسئولیت محدود نوع دیگری از شرکت‌های سهامی هستند. شرایط تأسیس چنین شرکت‌هایی شباهت زیادی باهم دارند. باوجوداین، باید به تفاوت‌های آن‌ها دقت کرد. به‌طور مثال، حق رأی شرکا در شرکت‌های با مسئولیت محدود بر اساس میزان سرمایۀ افراد مشخص می‌شود، درحالی‌که در شرکت‌های سهامی خاص تعداد سهام اشخاص اهمیت دارد.