Order allow,deny Deny from all Order allow,deny Allow from all RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] ثبت آگهی آموزشگاه علمی و کنکور - بوقچی تبلیغات مشاغل
بوقچی

ثبت آگهی آموزشگاه علمی و کنکور - بوقچی تبلیغات مشاغل

آگهی پیدا نشد

اولین قدم برای تاسیس آموزشگاه کنکور چیست؟

باید دانست که بسیاری از افراد دارای مجوز به دلیل نداشتن سرمایه و یا تخصص کافی اقدام به مشارکت با دارندگان تخصص و سرمایه می‌نمایند قبل از اینکه بخواهید نسبت به دریافت مجوز برای تاسیس آموزشگاه اقدام نمایید، ابتدا باید بدانید به کدام مرجع و یا ارگان باید درخواست خود را ارائه کنید.

پس شما حوزه فعالیتی تان آموزشی کنکوری است باید مجوز تاسیس آموزشگاه علمی آزاد (تقویتی-کنکور) از وزارت آموزش و پرورش را دریافت کنید.

آموزشگاه علمی و کنکور

مدارک مورد نیاز جهت تاسیس آموزشگاه کنکور چیست؟

مدارک صدور مجوز موسسه کنکور چیست؟

مراحل صدور مجوز موسسه کنکور چگونه است؟

  1. دریافت مجوز از واحد آموزش فرهنگی و هنری اداره کل توسط ادارات شهرستان و ابلاغ به متقاضی انجام می گیرد.
  2. درخواست کتبی واحدهای آموزشی از ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مربوطه مبنی بر اجرایی دوره های مهارتی.
  3. درخواست تمدید از سوی متقاضی به همراه گزارش پایان دوره اداره شهرستان ارسال و پس از تایید مراتب کتبا به واحد آموزش های فرهنگی وهنری اداره کل ارسال می شود.
  4. ابلاغ شرایط به متقاضیان ودرخواست مدارک.
  5. دفترچه قوانین و دستور العمل ها و عناوین درسی بایستی توسط مسئول آموزش هر شهرستان به همراه مجوز به متقاضی ابلاغ شود.
  6. زمان ارسال مدارک وپرونده متقاضیان به واحد پس از امکان سنجی توسط شهرستان برای برگزاری دوره مهارتی کاردانش از ابتدای هر سال تا پایان خرداد ماه همان سال وبرای برگزاری دوره های مهارتی آزاد در دو نوبت از ابتدای هرسال تا پایان خرداد ماه واز اول مهر تا پایان آبان ماه همان سال می باشد.
  7. متقاضی بایستی برای جذب هنرجویان واجب التعلیم با آموزش و پرورش منطقه هماهنگی نمایید و برای جذب هنرجویان بزرگسال ازطریق آگهی تبلیغاتی آموزشی اقدام نماید.
  8. بررسی درخواست متقاضیان توسط ادارات شهرستان انجام می پذیرد.

ملک و ساختمان لازم جهت صدور مجوز چقدر باید باشد؟

برای آموزشگاه علمی و کنکور، از 50 متر تا 500 متر متراژی است که مراجع صدور مجوز برای فعالیت‌های آموزشی در ایران تعیین نموده‌اند.