Order allow,deny Deny from all Order allow,deny Allow from all RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] ثبت آگهی فروش ابزار صنعتی - بوقچی تبلیغات مشاغل
بوقچی

ثبت آگهی فروش ابزار صنعتی - بوقچی تبلیغات مشاغل

آگهی پیدا نشد

فروشگاه ابزارآلات صنعتی

مغازه ابزارفروشی جزو یکی از کسب‌وکارهای سنتی است که با توجه به توسعه فروشگاه‌های آنلاین ابزارفروشی همچنان جایگاه خود را دارد و جزو کارهایی که سود زیادی دارد به‌حساب می‌آید.

با توجه به اینکه نیاز به ابزار در تمام اقشار جامعه یک نیاز همگانی است هر منطقه و یا محله با توجه به مشتریان خود نیاز به یک مغازه ابزارفروشی دارد.

فروش ابزار صنعتی

متراژ مغازه چقدر باشد؟

میزان متراژ مغازه شما با توجه به ابزارها و دکور مغازه شما مشخص می‌شود.

اگر در منطقه‌ای هستید که تا شعاع بسیار زیادی هیچ ابزارفروشی در آنجا وجود ندارد مطمئناً در کنار تعداد مشتریان بسیار بالا شما نیاز به تنوع اجناس نیز خواهید داشت.

پس حتماً قبل از تصمیم‌گیری جهت اجاره و یا خرید مغازه کمی در مورد این مسائل تحقیق کنید و با توجه به آمارهایی که به دست می‌آورید مغازه خود را تهیه کنید.

سرمایه اولیه چقدر باید باشد؟

در راه‌اندازی مغازه ابزارفروشی شما باید در مرحله نخست هزینه‌هایی مانند: خرید و یا اجاره مغازه، هزینه دکور مغازه و هزینه‌های مربوط به اخذ مجوز و … را در نظر بگیرید و سپس سرمایه اصلی که خرید ابزار موردنیاز است را مشخص کنید.

در حال حاضر جهت راه‌اندازی اولیه یک باب مغازه ابزار کوچک شما به بیش از دویست میلیون تومان سرمایه نیاز دارید.
در سال‌های قبل شما می‌توانستید این هزینه را از طریق چک‌های مدت دار تأمین کنید تا به این صورت هم فروش داشته باشید و هم سود خود هزینه‌های اولیه را تأمین کنید؛ اما متأسفانه این روزها با توجه به تغییرات قیمت ارز و … امکان ارائه اجناس از طریق چک وجود ندارد و در تمام بازار کلیه ابزارها به‌صورت نقدی خریدوفروش می‌شود.