Order allow,deny Deny from all Order allow,deny Allow from all RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] ثبت آگهی فروش و نصب پرده - بوقچی تبلیغات مشاغل
بوقچی

ثبت آگهی فروش و نصب پرده - بوقچی تبلیغات مشاغل

 • افزودن به علاقه‌مندی
 • پرده فروشی

  یکی از ارکان ساخت هر خانه‌ای وجود پنجره است و پنجره‌ها می‌توانند بخشی از زیبایی هر خانه را تأمین کنند.

  البته زمانی این زیبایی دوچندان می‌شود که پرده‌های زیبا بر آن‌ها آویخته باشد.
  امروزه پرده تقریباً در اکثر پنجره‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد.

  در دکوراسیون جدید از انواع حصیر و کرکره نیز به‌عنوان پرده استفاده می‌گردد که قابلیت تنظیم خوبی برای گرما و نور دارند.

  اما پرده‌های پارچه‌ای به خاطر لطف و زیبایی که به محیط زندگی می‌بخشند و همچنین تنوعی که در مدل‌های آن وجود دارد بیشتر موردتوجه علاقه‌مندان دکوراسیون قرارگرفته است.

  فروش و نصب پرده

  پرده‌ها نقش خیلی اساسی در دکوراسیون داخلی منازل، تالارها و… دارند و هرروز بیشتر از قبل مورد استقلال قرار می‌گیرند و این یعنی فرصت مناسب برای شروع یک کسب‌وکار.

  پرده فروشی فروشگاهی است که در آن انواع پارچه‌های مخصوص پرده در مدل‌های مختلف وجود دارد و متقاضیان با مراجعه به این فروشگاه‌ها و ارائه نوع درخواست متناسب باسلیقه و ابعاد موردنیاز پرده سفارش می‌دهند و مبلغی بابت تهیه این پرده‌ها پرداخت می‌کنند

  پرده فروشی هم بعد از دریافت سفارش پارچه‌ها را به پرده‌دوز می‌سپارد و بعد اتمام دوخت، پرده‌ها توسط نصاب پرده در محل مورد تقاضای مشتری نصب می‌شوند.

  همه فعالان این صنف می‌دانند که سود اصلی درفروش نیست، بلکه در خدمات ارائه‌شده از سوی پرده‌سراهاست چون قیمت خود پارچه کاملاً مشخص است و محدوده سود مشخصی دارد.

  اما وقتی کار به استفاده از تزیینات جانبی یا به قول خودمان همان ابزار و یراق می‌رسد موضوع کمی متفاوت خواهد بود و این اقلام در کنار هزینه‌های دوخت و نصب درواقع سود اصلی فروشگاه‌هاست.

  مزایا و معایب شغل فروش و نصب پرده

  مشاغل مرتبط با شغل پرده فروشی کدام‌اند؟

  هزینه‌های راه‌اندازی مغازه فروش و نصب پرده