Order allow,deny Deny from all Order allow,deny Allow from all RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] ثبت آگهی آموزش تعمیرات موبایل - بوقچی تبلیغات مشاغل
بوقچی

ثبت آگهی آموزش تعمیرات موبایل - بوقچی تبلیغات مشاغل

آگهی پیدا نشد

آشنایی با شغل آموزش تعمیرات موبایل

امروزه شرایط جامعه به شکلی است که با اندکی نوسان در برخی پارامترها مانند قیمت، درآمد یا کیفیت کالاها، تقاضا برای انواع کالاها و خدمات به‌شدت دچار نوسان می‌شود. به‌طوری‌که اندکی تغییر قیمت چند برابر کاهش در تقاضا را به دنبال دارد.

این در حالی است که موبایل ازجمله کالاهایی است که هرروز بیش از روز گذشته برای دارندگان آن‌ها کاربری دارد؛ بنابراین قابل پیش‌بینی است که شغل تعمیرات موبایل؛ حرفه تعمیر گوشی و تبلت نیز این‌گونه باشد و هرروز متقاضی بیشتری داشته باشد.

شغل تعمیرات گوشی مناسب هر سلیقه

فرض کنید دو نفر در دونقطه‌ی کاملاً متفاوت از کشور زندگی‌ می‌کنند.
هردو شرایط و ویژگی‌های کاملاً مختلفی دارند اعم از درآمد، مدرک تحصیلی، وضعیت اقتصادی و… تنها وجه اشتراک آن‌ها این است که هردو در جستجوی شغلی مناسب برای کسب درآمد در آینده هستند.

یکی از آن‌ها بااینکه در رشته‌ی روانشناسی تحصیل‌کرده ولی با توجه به اینکه بهای کافی به رشته‌ی تحصیلی‌اش در کشور داده نمی‌شود و نمی‌تواند در حال حاضر شرایط کسب درآمد قابل‌قبول در این زمینه را ایجاد کند، ترجیح می‌دهد به دنبال شغلی غیر مرتبط با رشته‌اش باشد.

آموزش تعمیرات موبایل

ازجمله خصایص شخصیتی این فرد عدم تمایل به کار تیمی است. با این اوصاف مشاغلی ازجمله آرایشگری، فروشندگی و یا تعمیرات لوازم الکترونیکی و ماشین‌آلات می‌تواند انتخاب‌های قابل‌تأملی باشد.

اما فراموش نکنید این فرد جدا از علاقه به کسب مهارت به درآمد قابل‌قبول نیز فکر می‌کند.

وضعیت خوب بازار برای تعمیرکاران گوشی موبایل

همان‌گونه که می‌دانید این روزها مشاغل بسیاری تنها با یک گوشی تلفن همراه راه‌اندازی می‌شود و پیش می‌رود.
بنابراین خراب شدن گوشی موبایل برای افراد بسیاری می‌تواند دردسرهای غیرقابل‌تصوری ایجاد کند و کسب‌و‌کار آن‌ها را مختل کند.

ازاین‌رو شاید برای شما پیش‌آمده باشد که موبایلتان خراب‌شده و به یک مرکز تعمیر موبایل مراجعه کرده باشید.

در آنجا تعمیرکار یک دوره‌ی زمانی طولانی (حدود دو هفته) را برای تعمیرات اعلام کرده باشد! تصور کنید دو هفته بدون گوشی موبایل! بخصوص اگر با آن بیزینس کنید.

اگر افزایش روزافزون استفاده از گوشی‌های موبایل را با آمار مشترکین تلفن همراه که چیزی بالغ‌بر پنجاه‌وسه میلیون گوشی است تطبیق دهم به‌راحتی متوجه می‌شویم نیاز به شغل تعمیرات گوشی موبایل هرروزه رو به توسعه است بخصوص که جزو تخصص‌های بسیار حساس به شمار می‌آید و به مهارت قابل‌توجهی وابسته است.

مکان آموزشگاه تعمیر موبایل باید چه شرایطی داشته باشد؟

چه تجهیزاتی نیاز است؟

مدارک موردنیاز جهت اخذ مجوز از سازمان فنی حرفه‌ای:

مابقی مدارک موردنیاز را خود سازمان فراخوان خواهد زد و متغیر هستند.

چه تعرفه‌ای را برای آموزش تعمیرات موبایل تعیین کنیم؟

برای برگزاری دوره‌های صفرتا صد مهارتی 5 الی 7 میلیون تومان را می‌توانید تعیین کنید.