Order allow,deny Deny from all Order allow,deny Allow from all RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] ثبت آگهی کلینیک کاشت مو - بوقچی تبلیغات مشاغل
بوقچی

ثبت آگهی کلینیک کاشت مو - بوقچی تبلیغات مشاغل

تأسیس کلینیک کاشت مو و زیبایی در حال حاضر به یکی از کسب‌وکارهای پردرآمد و پرمخاطب در کشور تبدیل‌شده است.

با توجه به گسترش علاقه و رغبت مردم به‌خصوص بانوان از خدمات زیبایی مربوط به پوست و مو و به‌خصوص لیزر، این امکان برای علاقه‌مندان به فعالیت در این حوزه به وجود آمده است که با یک سرمایه‌گذاری معقول به درآمد مناسبی در جامعه امروزی دست پیدا کنند.

کلینیک کاشت مو

کلینیک زیبایی چیست؟

کلینیک در لغت به معنی مطب و درمانگاه است و کلینیک زیبایی به درمانگاهی گفته می‌شود که با مجوز وزارت بهداشت و پس از دریافت پروانه تخصصی خدمات مربوط به زیبایی می‌تواند خدمات ویژه درمان‌های زیبایی را ارائه دهد.

مجوز تأسیس کلینیک زیبایی تنها به پزشک متخصص درزمینهٔ زیبایی به‌خصوص پزشک پوست و مو و زیبایی داده می‌شود.

مهم‌ترین خدمات کلینیک‌های زیبایی چیست؟

نحوه دریافت مجوز برای تأسیس کلینیک زیبایی

اگر قصد تأسیس کلینیک زیبایی رادارید حتماً در وهله اول اقدام به دریافت مجوز جهت تأسیس کلینیک زیبایی را داشته باشید.
چراکه نداشتن مجوز باعث می‌شود که شما علاوه بر اینکه با جرائم و تعطیلی کسب‌وکار خود مواجه خواهید شد، اعتماد مشتریان را نیز از دست خواهید داد و حتی در تبلیغات شما هم تأثیرات قابل‌توجهی را خواهد داشت.

برای افتتاح کلینیک زیبایی ابتدا باید از وزارت بهداشت (نظام پزشکی) پروانه تخصصی خدمات زیبایی را دریافت کنید.

مجوز کلینیک زیبایی تنها به پزشک متخصص زیبایی داده می‌شود و بهتر است حداقل یک پزشک متخصص زیبایی در مجموعه مشغول به فعالیت باشد، اما برای دریافت مجوز کلینیک زیبایی شما به یک متخصص و یک پزشک عمومی نیاز خواهید داشت، البته شما با کمک یک پزشک عمومی و استفاده از پروانه طبابت وی می‌توانید اقدام به راه‌اندازی یک موسسه جهت ارائه خدمات زیبایی کنید.

هزینه تأسیس کلینیک زیبایی چقدر است؟

با توجه به درامد مناسب این شغل، تأسیس و راه‌اندازی کلینیک زیبایی می‌تواند درآمد بسیار مناسبی را برای شما عزیزان به ارمغان بیاورد؛ و بسته به نوع فعالیت شما درآمد آن به ماهی 300 تا 700 میلیون تومان متغیر باشد.

با توجه به هزینه‌های ملک، تجهیزات، تبلیغات و حتی میزان حقوق و دستمزد پرسنل هزینه‌های تأسیس کلینیک زیبایی کاملاً تغییر است؛ و اگر بخواهید تمامی این خدمات را در کلینیک زیبایی خود داشته باشید، نیاز به سرمایه‌گذاری بین 7 تا 15 میلیارد تومان خواهید داشت؛ و با این سرمایه‌گذاری شما به درآمد سالانه 3 تا 6 میلیارد تومان خواهید رسید.

شرایط مکان کلینیک زیبایی به شکل است؟

برای تأسیس کلینیک زیبایی شما نیاز به داشتن فضای حداقل صد متر خواهید داشت.

مهم‌ترین شرایط مکان کلینیک زیبایی