بوقچی

پرچم فروشی - همه آگهی ها در حوزه پرچم فروشی - بوقچی

آگهی پیدا نشد

پرچم فروشی

پرچم فروشی

  یکی از گرایش های دوزندگی پرچم دوزی می باشد ، در پرچم فروشی به عنوان یک دوزنده و فروشنده باید پارچه خریداری کنید و دوخت و دوز بر روی آن انجام دهید . دوخت و دوزی که آخرش به یک پرچم مذهبی یا پرچم نمادین کشور یا حتی یک شرکت منجر می شود . برای این حرفه همیشه کار هست چرا که هیئت های مذهبی,شرکت ها و کارخانه ها همیشه نیاز به نماد خود دارند حالا این نماد چه برروی پارچه باشد چه تابلو فرش و... باشد . در این شغل بر هم می توانید بر اساس زمان صرف شده سر پروژه و هم پروژه ای دستمزد بگیرید برای شروع نیاز به یک مغازه دارید حالا با توجه به محدودیت فضا دست خودتان است که کارگاه را در مغازه بنا کنید یا در جای دیگر اینجا حرف از هزینه خرید و یا اجاره مغازه نمی زنیم چرا که هزینه ها با توجه به اندازه فضا و محل بسیار بسیار متغیر است بعد از جور کردن مکان شما باید حرفه را یاد بگیرید و نمونه کار برای خود داشته باشید مثلا یک پرچم نمادین برای یک شرکت و یک پرچم مذهبی و کتیبه و...  

برای دوخت و ساخت باید چه دستگاه هایی خریداری کنیم؟؟؟

  اکثر پروژه های شما دوختی نخواهند بود بلکه چاپ هم می تواند کمک بسیاری کند . بر اساس نیاز خود باید دستگاه چاپ خریداری کنید البته یک دستگاه چاپ پارچه و یک چرخ خیاطی صنعتی هم برای کار های دوختی نیاز دارید .  

هزینه خرید چقدر می شود؟؟؟

حدودا 15.000.000 تومان هزینه دستگاه خیاطی و 10 الی 20 میلیون تومان هم هزینه خرید دستگاه چاپ حداکثر حساب کنیم 35.000.000 تومان سرمایه اولیه نیاز دارید . بعد از خرید دستگاه و انجام نمونه کار باید خود را به مخاطبان بشناسید به شما پیشنهاد می کنم مانند سایر همکاران پرم فروش از فضای اینستاگرام به جهت جذب مخاطب و فروش و سفارش استفاده کنید فقط کافیست تعداد مخاطبان شما به 5.000.000 نفر برسد حداقل 20 درصد آن ها به محصولات و خدمات شما نیازمند هستند که به سمت شما می آیند .