Order allow,deny Deny from all Order allow,deny Allow from all RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] ثبت آگهی آموزشگاه رانندگی - بوقچی تبلیغات مشاغل
بوقچی

ثبت آگهی آموزشگاه رانندگی - بوقچی تبلیغات مشاغل

آگهی پیدا نشد

با در نظر گرفتن جمعیت روزافزون استفاده از خودرو شخصی در مقایسه با وسایل نقلیه عمومی که راه‌ها را طولانی‌تر و حمل‌ونقل را دشوارتر کرده است به‌صرفه‌تر است.
همچنین بسیاری از مردم با راندن خودروها‌ی شخصی امرارمعاش می‌کنند. بدین منظور روزانه تعداد افرادی که به استفاده از خودروهای شخصی روی می‌آورند بیشتر و بیشتر می‌شود، اما کسب مهارت رانندگی امر اکتسابی است و نیازمند آموزش است، که این امر وظیفه‌ی آموزشگاه‌های رانندگی است.

آموزشگاه رانندگی

شرایط تأسیس آموزشگاه رانندگی

اولین شرط داشتن مکان حداقل به متراژ 200 متر است.
این‌که مکان شما در خیابان اصلی باشد امتیاز بیشتری برای اخذ مجوز دارد.

شرایط اخذ مجوز:

شرایط مربی تعلیم رانندگی:

راهنمایی‌ و‌ رانندگی با اخذ مدارک لازم که عبارت‌اند از: عکس، فتوکپی شناسنامه، اصل گواهینامه رانندگی و معرفی‌نامه آموزشگاه، کارت مخصوص برای ‌مربی بااعتبار سه سال و قابل تمدید بودن صادر می‌نماید و مربی باید حتماً هنگام تعلیم آن را به همراه داشته باشد.

شرایط صدور مجوز برای آموزشگاه‌های رانندگی چگونه است؟

لازم به ذکر است که شخصی که مؤسس یک آموزشگاه رانندگی است با واجدالشرایط بودن می‌تواند در دیگر اقصی نقاط کشور بازهم آموزشگاه تأسیس کند.

آموزشگاه‌های تعلیم رانندگی که دارای مجوز هستند باید ظرف مدت یک سال از تاریخ تصویب این آیین‌نامه مجوز جدید اخذ نمایند.

مدیر آموزشگاه موظف است قرارداد با هنرآموز را در دو نسخه تنظیم نموده و یک نسخه آن را در دفتر آموزشگاه ‌نگهداری کند و نسخه دیگری را به هنرآموز بدهد. علاوه بر آن موظف است تا مشخصات هنرآموز را با ذکر ساعت و تاریخ تنظیم و نام مربی را در دفتر جداگانه‌ای ثبت نماید.