بوقچی

ثبت آگهی درب و پنجره - بوقچی تبلیغات مشاغل

آگهی پیدا نشد

درب و پنجره

نکات راه‌اندازی کارگاه تولید درب و پنجره upvc

فضای موردنیاز

به جهت راه‌اندازی کارگاه تولید درب و پنجره upvc به حداقل ۱۰۰ متر فضا نیاز دارید. طول بلند پروفیل‌های upvc، ابعاد بزرگ دستگاه‌ها و ابزارهای موردنیاز چنین فضایی را طلب می‌کند. درب و پنجره

انرژی برق موردنیاز

شما باید برق سه فاز را برای کارگاه خود در نظر بگیرید. علت اصلی این امر نیاز بالای کارگاه به انرژی برق و کیفیت و راندمان مطلوب‌تر دستگاه‌های سه فاز است.

تهیه کمپرسور هوای مناسب

نیاز به یک عدد کمپرسور هوا یا پمپ باد که باد موردنیاز دستگاه‌های upvc را تأمین می‌کند. دستگاه‌های یو پی‌وی‌سی نیاز به دونیروی برق و باد دارند.

لوله‌کشی پنوماتیک

به دلیل نیاز به انرژی باد برای کارکرد دستگاه‌های دوجداره و یو پی‌وی‌سی، نیاز به لوله‌کشی باد در راه‌اندازی کارگاه تولید درب و پنجره upvc برای تأمین نیروی باد دستگاه‌های دوجداره داریم.

دستگاه‌های موردنیاز

نیاز به داشتن ۶ تکه از دستگاه‌های تولید درب و پنجره upvc داریم که در انواع مارک‌های مختلف در بازار ارائه می‌شوند. شما بامطالعه مقالات سایت ماکتولز می‌توانید برندهای مختلف را شناسایی نموده و با انواع ماشین‌آلات تولید شیشه دوجداره دست‌دوم نیز آشنا شوید.

تأمین یراق و پروفیل upvc

شما نیاز به ارتباط با منابع پایدار تأمین یراق و پروفیل یو پی‌وی‌سی دارید. برای این منظور حتماً با شرکت‌های معتبر و خوش‌نام قرارداد ببندید. ماک ماشین نیز به‌عنوان یک برند پایدار و متعهد آماده ارائه انواع خدمات تأمین و گارانتی می‌باشد.

پرسنل و نیروی انسانی

سه نفر پرسنل جهت راه‌اندازی کارگاه نیازمندیم و شخصی فعال برای بازاریابی و گرفتن پروژه‌های کاری.