بوقچی

قصابی - همه آگهی ها در حوزه قصابی- بوقچی

 • افزودن به علاقه‌مندی

  فروشگاه پروتئینی دریا

  1 سال قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی

  سوپر گوشت و مرغ تکین

  1 سال قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی

  سوپر پروتئینی امید

  2 سال قبل
 • قصابی

  شغل قصابی چیست؟

  شغل قصابی با تهیه محصولات پروتئینی نظیر گوشت گاو ، گوشت گوساله ، گوشت گوسفند ، گوشت شتر ، گوشت بوقلمون و … و ارائه آن به مشترین خود مبالغی به عنوان اصل محصول و سود از مشتریان خود دریافت می کنند. قصابی

  قصاب کیست؟

  قصاب کسی است که گوشت را از کشتارگاه تهیه می کند. گوشت را بر اساس نیاز مشتریان تکه تکه و یا چرخ می کندو با اقسام گوشت به خوبی آشنایی دارد. می داند که هر قسمت از گوشت مناسب چه نوع غذایی است.

  بازار کار

  از جمله مشاغلی است که به روحیه خاصی نیاز دارد و برای همین هم بقول معروف ، دست توی این شغل مانند سایر مشاغل چندان زیاد نیست و با توجه به اینکه محصولات غذایی و مصرفی ارائه می کنند ، همیشه مشتری خود را دارد و مشتریان همیشگی هر چند وقت یک بار به قصابی مورد اعتمادشان دوباره سر می زنند و این مسائل قصابی را به شغلی مبدل کرده که بسیاری از افراد جامعه با تکیه بر این شغل امرار معاش می کنند. چگونگی دریافت جواز کسب برای شغل قصابی درخواست کتبی متقاضی پروانه کسب (جواز کسب) ثبت درخواست و ارائه رسید به متقاضی بازدید از محل واحد صنفی توسط کمیسیون بازرسی اتحادیه و ارائه گزارش بررسی درخواست متقاضی پروانه کسب در جلسه هیئت مدیره و ارایه پاسخ کتبی به وی

  سرمایه اولیه شغل :

  پس از دریافت جواز کسب باید سرمایه اولیه ای برای پیدا کردن و رهن و اجارخ مغازه پروتئینی خود جفت و جور کنید.همچنین به دستگاهها و تجهیزاتی نیز برای مدیریت بهتر قصابی نیاز دارید من جمله ، یخچال مخصوص نگهداری گوشت ، ترازو ، چرخ گوشت ، قلاب نگه دارنده شقه های گوشت ، ساتور و … که از ملزومات این کسب و کار است و با حدود ۳۰ میلیون تومان می توان نسبت به تهیه و تامین آنها اقدام نمود.

  تجهیزات و امکانات شغل قصابی کدام اند؟

  یخچال مخصوص پروتئینی چرخ گوشت صنعتی ترازو قلاب سلاخی میز کار

  سرمایه لازم برای خرید محصولات :

  محصلات ارائه شده در قصابی عبارتند از انواع گوشت قرمز ، گوشت شتر مرغ ، گوشت بوقلمون و … که بصورت روزانه توسط قصاب از کشتارگاههای مورد تایید وزارت بهداشت خریداری می شوند و معمولاً قصابان با تجربه بر اساس حجم فروش خود نسبت به خرید محصول اقدام می کنند. به نظر می رسد برای راه اندازی اولیه در بخش خرید گوشت از کشتارگاه بین ۵ تا ۱۰ میلیون تومان نیاز خواهید داشت.