بوقچی

ثبت آگهی شهربازی - بوقچی تبلیغات مشاغل

 • افزودن به علاقه‌مندی

  شهر کودک شاپرک

  12 ماه قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی
 • شهربازی

  راه‌اندازی شهربازی

  توجه به صنعت ساخت شهربازی طی بیست سال گذشته افزایش‌یافته و درآمدهای مرتبط با این حوزه نیز به‌طور مداوم سیری صعودی را تجربه کرده است. اما تمام پارک‌ها به این موفقیت نرسیده‌اند. در حالی که یک شهربازی با طراحی خوب می‌تواند درآمدی ثابت و سرمایه‌ای هنگفت را به همراه داشته باشد، پارکی با طراحی بد و نامناسب می‌تواند سرمایه شمارا از بین ببرد. برای حصول اطمینان از اینکه شهربازی شما هم ازلحاظ مراجعه‌کنندگان و هم ازلحاظ سرمایه‌گذاران موفق باشد، باید با دقت یک گروه باتجربه را برای طراحی و ساخت پارک برگزیده و با وسواس کارکنان را آموزش دهید تا شاهد برگزاری یک مراسم افتتاحیه‌ی بدون اشکال باشید.

  طراحی پارک و جذب سرمایه

  شما برای تعیین ابعاد بازار و رقابت‌های منطقه‌ای خود، به انجام تحقیقات بازاری نیاز خواهید داشت. اگر در حال حاضر پارکی با طراحی خوب در منطقه شما وجود دارد، ولی پارک شما اساساً تجربه متفاوتی را به مراجعه‌کنندگان ارائه می‌دهد، بهتر است برحسب موضوع یا انواع تجهیزات سواری در بازار شکاف و تفاوت ایجاد کنید. دو نوع اصلی پارک، پارک‌های آبی و پارک‌های هیجان‌انگیزی هستند که ترن هوایی و انواع تجهیزات سواری دیگر را عرضه می‌کنند. نوع پارک با زمینه‌های مختلف وجود دارد که بسیاری از پارک‌ها برخی از این زمینه‌ها را با یکدیگر ترکیب می‌کنند. شهربازی بین استفاده از یک برند تجاری یا ساخت یک پارک جدید تصمیم بگیرید. گرچه ساختن یک پارک جدید به شما اجازه می‌دهد تا کنترل بیشتری بر جاذبه‌های ارائه‌شده و نوع پارک داشته باشید، این امر مستلزم ریسک بیشتری نیز هست. استفاده از یک عنوان تجاری و برند شناخته‌شده، باعث جذب حمایت‌های بیشتر و کمک به افزایش سرمایه می‌شود. برای یک صاحب‌کار بی‌تجربه، این گزینه مطمئن‌تری است. یک گروه باتجربه را برای انجام بررسی امکان‌سنجی استخدام کنید. ساخت شهربازی‌ها مستلزم سرمایه‌گذاری است و اگر بازاری برای پارک شما وجود نداشته باشد، شکی نیست که زمان و تلاش خود را هدر داده‌اید. یک بررسی امکان‌سنجی، مکان‌های مستعد، مفهوم کلی پارک، بازار محلی و گردشگری و گرایشات صنعتی و رقابت محلی را به‌منظور ارزیابی هزینه‌ها، درآمدها و تعداد مراجعه‌کنندگان مورد انتظار در سال نخست راه‌اندازی پارک، برآورد خواهد کرد. تعداد مراجعه‌کنندگان مورد انتظار در سال نخست بسیار مهم است، زیرا این رقم، مقدار هزینه موردنیاز برای ساخت پارک را مشخص خواهد کرد. اگر ارزیابی کمی داشته باشید، پارک شما بسیار شلوغ خواهد شد. اگر ارزیابی زیادی داشته باشید، پارک شما به علت ناتوانی در جبران هزینه‌های ساخت، شکست خواهد خورد.

  نوشتن طرح تجاری

  برای جذب سرمایه‌گذار و پیش برد مؤثر تجارت خود، باید یک طرح استراتژیک را که پایه و اساس تحلیل‌های انجام‌شده در بررسی امکان‌سنجی خواهد بود، گسترش دهید.

  دریافت کمک از یک شرکت باسابقه

  شما پیش از رفتن به سراغ سرمایه‌گذاران مستعد، به یک مدل جذاب و کامل از پارک خود نیاز خواهید داشت که منطقه بندی، امنیت و جریان ترافیک را مشخص و محاسبه کند. طراحی یک پارک مفهومی مستلزم انواع مهارت‌های خاص از طراحی و ترسیم تا درک مهندسی سرسره‌ها و ایمنی برای مدیریت جریان ترافیک است. به‌منظور ارائه‌ای متقاعدکننده از طرح پارک برای سرمایه‌گذاران، بهتر است از شرکتی کمک گرفت که پیشینه موفقی در طراحی پارک داشته باشد.

  برای راه‌اندازی شهربازی چه مجوزهایی نیاز است؟

  شما به یک مجوز تجاری برای شروع ساخت و همچنین مجوزهای ساخت محلی نیاز خواهید داشت. علاوه بر این، شما پیش از افتتاح پارک به یک سری مجوزهای دیگر و نیز قوانینی برای هماهنگی بیشتر احتیاج خواهید داشت. شما احتمالاً به مجوزهای مربوط به خدمات محلی یا استانی ایالتی، مجوزهای مربوط به شهربازی و مجوزهای دیگری نیاز دارید. شما همچنین باید اطمینان حاصل کنید که پارکتان با استانداردهای کمیته F-24 بین‌المللی ASTM در مورد وسایل و تجهیزات شهربازی‌ها مطابقت دارد.

  مرحله آخر: ساخت شهربازی

  سازندگانی که با آن‌ها قرارداد بسته‌اید، ساختمان‌ها، تجهیزات سواری و مکان‌های دیدنی را خواهند ساخت و سپس سیستم‌ها و تجهیزات سواری را نصب خواهند کرد و اجزای مختلف را به نمایش خواهند گذاشت. تمام جاذبه‌ها آزمایش می‌شوند تا اطمینان حاصل شود همه‌چیز به‌درستی کار می‌کند.